تبلیغات
هیئت اباصالح المهدی(عج ) شهرستان خرمدره - مطالب فروردین 1393
 
 


<-BlogDescription->

چرا بعضی گوش نمیکتند؟
رهبر انقلاب در دیدار مداحان:

بارها گفته ایم که امروز اختلافات مذهبی بین مسلمانان، شمشیری در دست دشمن است.

این را چندبار بگوییم؟ چرا بعضی گوش نمیکتند؟

علنی کردن اختلافاتی که کینه ها را بیشتر میکند، کفران نعمت است

در جلسه ها نباید کینه ها و اختلافات را طرح کرد.


::
:: مرتبط با: زیره ذره بین ,
نویسنده : حمدالله مرادی
تاریخ : یکشنبه 31 فروردین 1393
امام خامنه ای:باید ذهن را از تفکرات غلط و کلیشه ای غرب در مسئله زن تخلیه کرد
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح (شنبه) در دیدار صدها نفر از زنان فرهیخته و نخبه، تشکیل یک مرکز عالی فرا قوه ای را برای تدوین راهبردی صحیح در قبال مسئله «مهم زن و خانواده»، ضروری خواندند.
ایشان فرمودند: غربی ها به دلایل مختلف، مسئله زن را بد فهمیده اند اما همان فهم غلط و تباه کننده را سکه رایج دنیا کرده اند و با هوچی گری، مجال حرف زدن به دیگران و مخالفان را نمی دهند....


::
:: مرتبط با: زیره ذره بین ,
نویسنده : حمدالله مرادی
تاریخ : یکشنبه 31 فروردین 1393
میلاد حضرت زهرا(س)مبارک
میلاد حضرت زهرا (س)

::
:: مرتبط با: فایل های تصویری ,
نویسنده : حمدالله مرادی
تاریخ : جمعه 29 فروردین 1393
پدرجان شهادتت مبارک
پدرجان شهادتت مبارک
محمد منتش» یکی از 3 خبرنگار شبکه المنار بود که روز دوشنبه در شهرک «معلولا» در ریف دمشق به شهادت رسید و فرزندش در مراسم تشییع پدرش با تبسمی پر معنی در بین تشییع کنندگان شیرینی پخش می‌کرد.


::
:: مرتبط با: زیره ذره بین ,
نویسنده : حمدالله مرادی
تاریخ : چهارشنبه 27 فروردین 1393
فایل صوتی مراسم هفتگی-21 فروردین 93
فایل صوتی مراسم هفتگی-21 فروردین 93

 

قرائت قران

اسدی

دانلود

 

 

زیارت عاشورا

نژادحسینی و مهدیخانی

دانلود

 

 

سخنران

دکتر مجید بیگی

دانلود

 

 

روضه و مناجات

کربلائی محسن تیموری

دانلود

 

 

سینه زمینه

کربلائی محسن تیموری

دانلود

 

 

سینه واحد

کربلائی محسن تیموری

دانلود

 

 

سینه سنگین

وحید نژاد حسینی

دانلود

 

 

شور

وحید نژاد حسینی

دانلود

 

 

روضه ی پایانی

محمدهادیلو

دانلود

 


 

 ::
:: مرتبط با: مراسمات هیئت اباصالح المهدی(عج) ,
نویسنده : حمدالله مرادی
تاریخ : یکشنبه 24 فروردین 1393
تلاش جریانی بدعت گذار برای انحراف در مسیر هیئت ها / هیئتی ها مراقب باشند!
دشمن پس از ناکامی اش در جنگ سخت به جبهه جنگ نرم روی آورد و در این راستا نیز «عقیده و مذهب» مردم را به عنوان محکمترین دژ در برابر اهداف شوم خود حس کرد. تلاش جریانی بدعت گذار برای انحراف در مسیر هیئت ها / هیئتی ها مراقب باشند!

حدودا پس از دوران دفاع مقدس بود که دشمن به خوبی دریافت که نمی تواند ملت ایران را در جنگ سخت و با بهره گیری از توپ و تانک شکست دهد؛ چرا که مردم ایران روحیه شهادت طلبی دارند و حتی تمام توان و قوای دشمن نیز حریف این روحیه نخواهد شد.

از همین رو طبیعی بود که دشمن پس از ناکامی اش در جنگ سخت به جبهه جنگ نرم روی آورد و در این راستا نیز «عقیده و مذهب» مردم را به عنوان محکمترین دژ در برابر اهداف شوم خود حس کند و به خوبی به این نتیجه رسیده است که برای تخریب فرهنگ مردم ایران باید آنها را از دین و مذهب جدا کند.

اما براستی سرچشمه دین و مذهب مردم ایران کجاست؟ ملت ایران در چه مکان ها و زمان هایی روحیه مذهبی خود را احیاء و برای مقابله با دشمن، یکپارچه و متحد می شوند؟ پر واضح است که هیئت های مذهبی مهمترین فضایی است که همه مردم فارغ از هر عقیده سیاسی و اجتماعی را زیر یک بیرق دور هم جمع می کند و اتفاقا دشمن از همین اتحاد هراس دارد و تجربه ثابت کرده است که برای برهم زدن این اتحاد از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

نمونه های زیادی را می توان برای خدشه وارد کردن به هیئت های مذهبی و بدعت گذاری های جدید در جریان مراسمات عزاداری اباعبدلله(ع) مثال زد اما نکته ای که اخیرا دشمن بر روی آن تمرکز کرده است، تفرقه بین مذهبیون با محوریت ولایت فقیه است.

جریانی که چندان با چنین آیین هایی بیگانه نیست و از چندین سال قبل برای این روزها تربیت شده است، امروز ولی فقیه را مخالف یکسری بدعت گذاری ها در حین مراسم عزاداری معرفی می کند و از این رو قصد دارد با رخنه در بین جوانان و چهره های مذهبی، بنیان اتحاد هیئت های مذهبی را از هم بپاشاند.

این جریان در گام نخست بدعت هایی را در مسیر آیین های عزاداری بوجود آورد و پس از آنکه موفق شد این بدعت ها را در شیوه های عزاداری جاری و ساری نماید، امروز مخالفت امام خامنه ای با این بدعت های تازه وارد در عزاداری سنتی اهل بیت (ع) را به مثابه مخالف ایشان با عرض ارادت به ساحت مقدس معصومین(ع) معرفی می کند و سعی دارد برخی جوانان هیئتی را در برابر رهبر و ولی فقیه شان قرار دهد.

هر چند جوانان مومن و متعهد که پیراهن مشکی عزای اهل بیت(ع) را افتخار دنیا و آخرت خود می دانند، مسیر دشمن را به خوبی شناخته و به مدد اهل بیت علیهم السلام فریب وعده ها و انحرافات دشمن را نخواهند خورد، اما ساده انگاری است اگر گمان کنیم بدون هیچ روشنگری و هشداری می توان در برابر دسیسه های دشمن ایستادگی نمود.

شاید از ابتدا قرار بود که هیئات مذهبی همان اندازه که به شور حسینی بها می دهند برای افزایش شعور حسینی نیز اهمیت قائل باشند، اما متاسفانه این روزها برخی از محافل مذهبی در قالب هیئت و متاثر از جریان التقاطی ذکر شده، با تحت تاثیر قرار دادن شور جوانان و نوجوانان، آنها را از کسب شعور حسینی محروم و در راستای جدایی دین از سیاست گام بر می دارند در حالیکه بارها و بارها شنیده ایم که سیاست ما عین دیانت ماست و بالعکس.

قطعا شور و شعور بعنوان دو بال مجالس عزاداری باید مورد تاکید قرار گیرد که برای برای تحقق این موضوع لازم است محوریت مراسم های مذهبی استفاده از سخنرانان خوب باشد و گرنه سینه زنی، زنجیر زنی و مداحی به تنهایی نمی تواند مضامین عالی اسلام را انتقال دهد.

این روزها که تفکرات دشمن هیئت های مذهبی را هدف قرار گرفته است باید بدانیم که اگر برنامه‌هایی که در هیئت‌های مذهبی دنبال می‌شود منجر به تربیت نشود، از سمت و سوی آرمان‌های اهل بیت (ع) فاصله گرفته‌ایم و قطعا این مسیر ما را به سرمنزل مقصود نخواهد رساند.

هر چند که معتقدیم این مملکت به نام مقدس امام زمان (عج) متبرک است و بی شک هیئت های مذهبی مورد عنایت ویژه اهل بیت علیهم السلام قرار خواهد گرفت، اما نباید فراموش کنیم که غفلت از مبانی اصلی شعورسازی دلیلی موجه برای انحرافات نخواهد بود و باز هم فراموش نکنیم که نمی توانیم نعوذبالله غفلت و کم کاری معرفتی خودمان را به گردن عدم عنایت اهل بیت(ع) بیاندازیم.

انتهای پیام/منبع:فرهنگ نیوز


::
:: مرتبط با: زیره ذره بین ,
نویسنده : حمدالله مرادی
تاریخ : یکشنبه 24 فروردین 1393
ای تمـــــام مادران قـربان تـــــــو نامادری ...
☼☼
بعد زهــــ♥ــرا ، بعد زیــــ♥ــنب ، از همه زنها سری
ای تمـــــام مادران قـربان تـــــــو نامادری ...


::
:: مرتبط با: فایل های تصویری ,
نویسنده : حمدالله مرادی
تاریخ : یکشنبه 24 فروردین 1393
یا ام البنین(س)
چون تو، کسی شبیه به زهرا نمی شود

بی تو، گره ز کار علی وا نمی شود


::
نویسنده : حمدالله مرادی
تاریخ : یکشنبه 24 فروردین 1393
تصاویر مراسم هفتگی 21فروردین 93/ ادامه ی تصاویر در ادامه ی مطلب می باشد
نویسنده : حمدالله مرادی
تاریخ : جمعه 22 فروردین 1393
▣ شهید صیــــــاد شیرازی ▣
◥ شیــــــره همه بیشــــ ه هــــا ◣
▣ شهید صیــــــاد شیرازی ▣
حضرت آیت الله امام خامنه ای:┘◄
سرزمینهاى داغ خوزستان و گردنه‌هاى برافراشته‌ى كردستان، سالها شاهد آمادگى و فداكارى این انسان پاك نهاد و مصمم و شجاع بوده و جبهه‌هاى دفاع مقدس صدها خاطره از رشادت و از خود گذشتگى او حفظ كرده‌است. خطر مرگ كوچكتر از آن است كه بندگان صالح خدا را از راه او بازگرداند، و عشق به منال دنیوى حقیرتر از آن است كه در دل نورانى شایستگان جایى بیابد.
در لینک:
▬▬▬▐وصیت نامه کوتــــاه شهـــــیــد ▌▬▬▬

وصیت نامه شهید علی صیاد شیرازی


 


 
خداوندا! این تو هستی که قلبم را مالامال از عشق به راهت، اسلامت، نظامت و ولایتت قرار دادی.
خدایا تو می‌دانی که همواره آماده بوده‌ام آنچه را که تو خود به من دادی در راه عشقی که به راهت دارم نثار کنم، اگر این نبود آنهم خواست تو بود.
پروردگارا! رفتن در دست توست، من نمی‌دانم چه موقع خواهم رفت، ولی می‌دانم که از تو باید بخواهم مرا در رکاب امام زمان (علیه السلام) قرار دهی و آنقدر با دشمنان قسم خورده‌ات بجنگم تا به فیض شهادت برسم.
از پدر و مادرم که حق بزرگی بر گردن من دارند می‌خواهم مرا ببخشند، من نیز همواره برایشان دعا کرده‌ام که عاقبتشان به خیر باشد.

از همسر گرامی و فداکار و فرزندانم می‌خواهم که مرا ببخشند که کمتر توانسته‌ام به آنها برسم و بیشتر می‌خواهم وقف راهی باشم که خداوند متعال به امت زمان ما عطا فرموده،‌ آنچه از دنیا برایم باقی می‌ماند حق است که در اختیار همسرم قرار گیرد...
خداوندا! ولی امرت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را تا ظهور حضرت مهدی (علیه السلام) زنده و پاینده و موفق بدار،
آمین یا رب‌العالمین‌ / من‌الله التوفیق / یا حق


::
:: مرتبط با: شهدا ودفاع مقدس ,
نویسنده : حمدالله مرادی
تاریخ : جمعه 22 فروردین 1393
 

 


 
 
google-site-verification: google8a204220aaf84b5c.html